Peelingi chemiczne

Peeling migdałowy

Nowy udoskonalony zabieg na bazie 40% kwasu migdałowego i wusokoaktywnych substancji o właściwościach rewitalizujących. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym delikatnej i wrażliwej. Z powodzeniem może być stosowany w przypadku skóry problematycznej, trądzikowej (w tym przypadku różowatym).


Kuracja doprowadza również do idealnego stanu skórę z nieregularnym kolorytem czy przebarwieniami.
 W przeciwieństwie do innych zabiegów "kwasowych" peeling migdałowy Neoglis może być wykonywany przez cały rok.


Polecany jest również w okresie letnim posiadam, bowiem dodatkową funkcję ulepszania i wspomagania opalenizny. Dzieje się tak za sprawą specjalnego kompleksu opalającego, który sprawia, że opalenizna zostaje równomierznie rozłożona a koloryt dostosowuje się do właściwości danej skóry i przez to staje się ona bardziej atrakcyjna.

Peeling migdałowy Neoglis:

- rozluźnia cement miedzykomórkowy
- stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i GAG
- zmniejsza drobne zmarszczki i linie
- wspomaga leczenie trądzika
- redukuje i reguluje sebum
- działa depigmentacyjnie

Peeling glikolowy

 • Kwas glikolowy w naturze występuje w trzcinie cukrowej, a jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że w zależności od stężenia uzyskamy inny efekt:

  - Kwas glikolowy w stężeniu do 10% działa przede wszystkim nawilżająco, efekt złuszczania jest niewielki obejmuje tylko powierzchniową warstwę naskórka; w takim stężeniu kwas polecany jest więc przy skórze suchej.

  - Efekt złuszczania powierzchniowego, oczyszczania i nawilżania uzyskamy, stosując kwas glikolowy w stężeniu 20%-35%.

  - Najsilniejszy efekt złuszczania oraz pobudzenie odnowy komórkowej uzyskamy dzięki kwasowi w stężeniu 70%, takie stężenie zalecane jest więc przede wszystkim w przypadku ciemnych przebarwień i zmarszczek.

 • Wskazania


  - nieregularne przebarwienia,

  - fotostarzenie,

  - anti-aging,

  - rozjaśnienie,

  - zwężenie porów,

  - spłycenie blizn,

  - wyłuszczenie kaszaków,

 • Przeciwwskazania:


  - egzema,

  - łuszczyca,

  - uszkodzenie ciągłości skóry,

  - skóra wrażliwa,

  - skłonna do uczuleń,

  - grzybica,

  - choroby wirusowe (opryszczka)


 • Po zakończeniu peelingu kwasem glikolowym skóra jest świeża, pozbawiona martwych komórek. Jest także zdrowa i nawilżona, dzięki lepszemu ukrwieniu i dotlenieniu. Zmarszczki są mniej widoczne. Po tak dokładnym i głębokim oczyszczeniu skóra ma mniejsze skłonności do niedoskonałości, pryszczy i zaskórników. Pory także się zwężają. Mimo wszystkich korzyści, trzeba jednak pamiętać o szczególnej pielęgnacji po takim zabiegu.


  Bardzo korzystne jest połączenie peelingu kwasem glikolowym z terapią nawilżającą ,oczyszczającą lub odżywiającą skórę. W momencie dość silnego złuszczenia dużo lepiej wchłaniają się substancje odżywiające lub odmładzające skórę.
Peeling pirogronowy


 • Wskazaniami do peelingu kwasem pirogronowym są:
  trądzik w fazie aktywnej, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, zaczerwienienie skóry u osób z policytemią, kuperoza, łojotokowe zapalenie skóry, keratoza trądzikowa, dyskeratoza, hiperkeratoza, keloidy, hiperpigmentacje pozapalne i potrądzikowe, melazma, chloazma, fotoaging.

 • Efekty:


  Nawilżenie, poprawa napięcia i ujędrnienie skóry, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych, poprawa kondycji skór mieszanych, tłustych i zanieczyszczonych, redukcja drobnych zmarszczek i niedoskonałości, poprawa i rozjaśnienie kolorytu skóry, skóra staje się gładka i pełna naturalnego blasku.

Peeling azeleinowy

 • Azelac Peel
  to peeling dermatologiczny znacznie poprawiający stan skóry tłustej i łojotokowej, z trądzikiem pospolitym, różowatym i przebarwieniami oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. 


  Zawiera naturalny składnik złuszczający - kwas azelainowy, który działa przeciwbakteryjnie niszcząc bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku oraz właściwości przeciwzapalnie.


 • Rezultatem zabiegu
  jest zmniejszenie wydzielania sebum przez gruczoły łojowe, efekt bardziej matowej i gładkiej skóry. Stan skóry trądzikowej ulega znacznej poprawie, następuje zmniejszenie porów, redukcja trądziku oraz likwidacja zaskórników. W przypadku skóry naczyniowej zaobserwować możemy eliminację rumienia i grudek oraz uszczelnienie i zmniejszenie widoczność rozszerzonych naczyń.
Kwas azelainowy znacząco wpływa na redukcję przebarwień i blizn potrądzikowych oraz regeneruje i odmładza cery wrażliwe i delikatne (peeling doskonały dla cery nietolerującej kwasu glikolowego lub migdałowego).
Azelac Peel może być stosowany przez cały rok, również latem. Zabiegi można wykonywać u kobiet w ciąży.

 • Wskazania do peelingu:


  - trądzik pospolity oraz różowaty

  - cera naczyniowa

  - łuszczyca

  - rumień skóry

  - przebarwienia skóry

  - zmęczona, wrażliwa skóra  Zalecana seria: 4-8 zabiegów, co 2-3 tygodnie.
Kwas mlekowy 30%, 50%


 • Profesjonalny preparat o działaniu złuszczającym i nawilżającym. Swą wyjątkową skuteczność zawdzięcza 30% kwasowi mlekowemu. Rozjaśnia skórę usuwając nierówności i przebarwienia. Dogłębnie nawilża i dodaje cerze blasku. Wygładza i poprawia mikrokrążenie. Produkt przeznaczony dla każdego rodzaju cery, szczególnie odwodnionej, o nierównej fakturze (zmarszczki i niedoskonałości) czy dojrzałej.


 • Wskazania:


  - fotostarzenie,

  - drobne zmarszczki,

  - skóra odwodniona,

  - zapobieganie starzeniu się skóry.

 • Efekty stosowania:


  
- rozjaśniona i rozświetlona skóra

  - poprawa mikrokrążenia i optymalne

  - głębokie nawilżenie skóry

  - wygładzenie drobnych zmarszczek oraz wszelkich nierówności

Kwas salicylowy

 • 
Profesjonalny peeling. Idealny do zwalczania mnogich zaskórników (w tym zamkniętych).
Stosowany jest w celu zmniejszenia lub wyeliminowania niedoskonałości na skórach z tendencją do trądziku młodzieńczego i wieku dorosłego
.

 • Wskazania:


  Trądzik pospolity, skóry mieszane i zanieczyszczone, fotostarzenie, rogowacenie okołomieszkowe (ciało).

 • Efekty:


  Zredukowane niedoskonałości (płytkie przebarwienia, drobne zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki, wypryski) wygładzenie skóry, regulacja wydzielania sebum, skóra zyskuje zdrowy koloryt, jest napięta i rozświetlona.


Rewitalizacja odmładzanie skóry

Linerase mezo hydro mezo