Nici hialuronowe to przełom w medycynie estetycznej, polegający na podawaniu kwasu hialuronowego w taki sposób, aby w oparciu o punkty napięcia skóry stworzyć miękkie, naturalne „rusztowanie”. Dzięki temu wiotczejąca skóra policzków i opadające kąciki ust unoszą się. Kwas hialuronowy nie tylko podnosi skórę, ale również nawadnia i zapobiega jej starzeniu. Efekty około 20-30 minutowego zabiegu są natychmiastowe. Do nici hialuronowych używamy nowoczesnych, miękkich igieł, dzięki którym zabieg jest zwykle mało bolesny i bez siniaków, a występujące czasem obrzęki i zaczerwienienia ustępują po kilku dniach.
 Obecnie podawanie kwasu hialuronowego to jeden z podstawowych, a zarazem rewelacyjnych zabiegów stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej.Nici liftigujące happy lift

Nici do liftingu zalecane są szczególnie w wieku 30 – 55 lat, które pragną odmłodzić swoją skórę. Służą one nie tylko do walki z oznakami starzenia ale również poprawiają wygląd kości policzkowych czy zmieniają kształt łuków brwiowych. Dzięki niciom PDO można uzyskać wymarzony kształt twarzy lub poprawić wygląd innych partii ciała: ujędrnić piersi, wygładzić skórę szyi i dekoltu, zlikwidować zwiotczenia i rozstępu na pośladkach, brzuchu czy udach. Na twarzy nici liftingujące można stosować w okolicy brwi, policzków, żuchwy oraz szyi. Uzyskuje się w ten sposób długotrwałe efekty całościowego liftingu twarzy.

Worki i cienie pod oczami

Dermatologia klasyczna