Nowa mezoterapia igłowa z hydroksyapatytem wapnia Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Organic Hydro Deluxe jest nowoczesnym preparatem do mezoterapii igłowej, która służy do stymulacji i odżywiania skóry bez zmiany wyglądu twarzy.

Innowacyjność Neauvii Hydro Delux polega na:

- Stymulacji skóry do produkcji włókien kolagenowych za pomocą hydroksyapatytu wapnia CaHA
- Nawilżaniu skóry dzięki kwasowi hialuronowemu przygotowanemu w unikalny sposób

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w naszej skórze substancja, która zatrzymuje wodę i dzięki temu chroni m.in. skórę przed odwodnieniem. Kwas hialuronowy produkowany jest obecnie w procesach biotechnologicznych przez bakterie na wzór naszego obecnego w skórze. Neauvia produkowana jest z niepatogennych dla człowieka bakterii nowego typu Bacillus subtilis. W Neauvii w preparatach do mezoterapii kwas hialuronowy jest nieusieciowany, a w wypełniaczach kwas hialuronowy usieciowany najnowszym polimerem PEG, a nie BDDE.

Zawiera nowatorską domieszkę 0,01% hydroksyapatytu wapnia pobudzającego tkanki skóry do produkcji kolagenu. Z wiekiem, na skutek promieni słonecznych ultrafioletowych, palenia papierosów, włókna kolagenowe pękają i zanikają, co powoduje, że skóra traci jędrność.

Efekty zabiegów:

- Nawilżenie skóry,
- Zwiększenie gęstości i jędrności skóry
- Wzrost produkcji kolagenu przez fibroblasty
- Długotrwała biostymulacja i rewitalizacja
- Redukcja drobnych, płytkich zmarszczek wokół oczu i ust


Częstotliwość zabiegów:

2 zabiegi co 4 tygodnie, potem zabieg przypominający za 3 miesiące

Zabieg nie jest bolesny, a bezpośrednio po wizycie można wrócić do codziennych obowiązków. Preparat podaje się do skóry właściwej, czyli głębiej niż mezoterapie witaminowe, nie pozostają, więc kropelki żelu lub płynu.Peelingi chemiczne

Wolumetria twarzy